KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977614
nr 1397 7614
Olle Larsson
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Olle Larsson, Signerad, Vinskörd. Olja på pannå, 21x26, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
måndag 17 maj 2021
kl 20:19:45
Olle Larsson
Läs mer om Olle Larsson